O mnie i o blogu
Skąd wzięła się BloginiPL? Z prostego połączenia słów blog i bogini. Oczywiście nie uważam się za jakąś boginię, ale chodziło mi o wdzięczną, wyrazistą, ciekawą nazwę, która od razu przywodziłaby na myśl bloga i zapadałaby w pamięć. Wpadła mi do głowy pod prysznicem, zresztą jak większość moich pomysłów. Nie mogłam nazwać bloga samą nazwą Blogini dlatego też dodałam końcówkę PL. Tak powstał mój blog o nazwie BloginiPL. 

Moja metryczka jest po prawej stronie bloga, więc nie będę się powtarzała. Chciałam w tej zakładce uzupełnić resztę informacji potrzebnych do zapoznania się z moją osobą,

Piszę o wszystkim i o niczym. Mój blog to taki misz-masz. Kogel-mogel. Wyrażam opinie na różne tematy. Piszę szczerzę, bez ogródek o tym co myślę i jak postrzegam otaczający mnie świat, rzeczywistość.

Najbardziej lubię pisać o modzie, lecz nie o moich outfitach, ale ogólnie, przede wszystkim o trendach, projektantach, domach mody, start up'ach modowych, o sieciówkach. Interesuje mnie nie tylko sama moda, ale też biznes modowy, marketing, kampanie reklamowe wielkich domów mody po niewielkie ale ciekawe firmy modowe. Jestem z wykształcenia ekonomistą, więc mi takie temety w duszy grają. Lubię przedstawiać ciekawe kolekcje, ciekawe kampanie reklamowe, ciekawe modelki, ciekawe outfity innych. 

Mam nadzieję, że zachęciłam Was na tyle moją osobą i moim blogiem, że będziecie wpadać częściej. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 BloginiPL , Blogger